Maand van de sportclubs

In september organiseert de sportdienst en de Wevelgemse sportverenigingen ‘De maand van de sportclub'.

Deze maand is een open-deur-maand van de sportclubs, dit wil zeggen dat de sportclubs hun deuren opengooien voor iedereen die interesse heeft in hun werking.
Kinderen, jongeren en volwassenen krijgen de kans om kennis te maken met verschillende sporten in clubverband op de gemeente. Tijdens de trainingen en initiaties ontdek je alles over hun werking en activiteiten.

 

Alle deelnemende clubs:

Davo Wevelgem

Verantwoordelijke: Flament Filip

Programma: Smashvolley

zaterdag 14 september 11 - 12.30 uur meisjes 8, 9 en 10 jaar

sporthal De Vlaschaard

 

VZW Juttepaardje

Verantwoordelijke: Nathalie Coornaert

Programma: ponyrijden

zondag 29 september 14 - 16 uur 4 - 10 jaar gratis ponyrit tijdens de clubwedstrijd Karrestraat 98, Moorsele

 

SV Wevelgem City

Verantwoordelijke: Jürgen Boone

Programma: multimove/voetbal

dinsdag 17 september 17.45 - 18.45 uur geboortejaar 2015 sportzaal Vanackerestraat
dinsdag 24 september 17.45 - 18.45 uur geboortejaar 2015

sportzaal Vanackerestraat

 

Gullegemse badmintonclub

Verantwoordelijke: Hein De Cokere - 0499 54 32 14

Programma: badminton

Voor de jongsten is er een aangepaste training, met aangepaste rackets van de club, op een kleiner speelveld met verlaagd net. Rackets zijn vrij beschikbaar.

zaterdag 7 september 10.30 - 12 uur 7 - 10 jaar sporthal Gullegem
zaterdag 14 september 10.30 - 12 uur 7 - 10 jaar sporthal Gullegem
zaterdag 21 september 10.30 - 12 uur 7 - 10 jaar sporthal Gullegem

Jeugdtraining waarbij de verschillende slagen op een leuke manier aangeleerd en ingeoefend worden. Tegelijk bijleren en plezier met oefeningen en wedstrijdvormen. Rackets zijn vrij beschikbaar.

zaterdag 7 september 9 - 10.30 uur 10 - 15 jaar sporthal Gullegem
zaterdag 14 september 9 - 10.30 uur 10 - 15 jaar sporthal Gullegem
zaterdag 21 september 9 - 10.30 uur 10 - 15 jaar sporthal Gullegem

Voor volwassenen. Na een korte uitleg en introductie mag je zelf aan de slag en wedstrijden spelen. Graag vooraf een seintje via gulbad.be.info/inschrijven.html als kandidaat-lid. Rackets zijn vrij beschikbaar.

dinsdag 3, 10, 17 en 24 september  vanaf 20 uur volwassenen sporthal Gullegem
donderdag 5, 12, 19 en 26 september vanaf 19.45 uur volwassenen sporthal Gullegem

 

WKS vzw

Verantwoordelijke: Dutoit Luc - luc.wks@skynet.be

Programma: Karate en Ju-Jitsu

maandag 18.30 - 19.30 uur karate voor kinderen Kortrijkstraat 95
woensdag 17.30 - 18.30 uur karate voor kinderen Kortrijkstraat 95
maandag 19.30 - 21 uur karate voor volwassenen Kortrijkstraat 95
woensdag 19.30 - 21 uur karate voor volwassenen Kortrijkstraat 95

 

dinsdag 18.30 - 19.30 uur ju-jitsu voor kinderen Kortrijkstraat 95
woensdag 18.30 - 19.30 uur ju-jitsu voor kinderen Kortrijkstraat 95
dinsdag 19.30 - 21 uur ju-jitsu voor volwassenen Kortrijkstraat 95
woensdag 19.30 - 21 uur ju-jitsu voor volwassenen Kortrijkstraat 95

 

Go4Dance

Verantwoordelijke: Vanessa Wyffels - vanessa.wyffels@go4gym.be

Programma: dans

elke maandag 17.30 - 18.30 uur Disco 5e - 6e leerjaar Goudenregenstraat
elke maandag 18.30 - 19.30 uur Disco Middelbaar Goudenregenstraat
elke maandag 19.30 - 20.30 uur Dans Volwassenen Vanackerestraat
elke woensdag 14 - 15 uur Kleuter 2 2e kleuter De Schelp
elke woensdag 15 - 16 uur Kleuters 3 3e kleuter De Schelp
elke woensdag 16 - 17 uur Dans 1-2 1e - 2e leerjaar De Schelp
elke woensdag 17.45 - 18.45 uur Hiphop 5-6 5e - 6e leerjaar De Schelp
elke woensdag 18.45 - 19.45 uur Hiphop Middelbaar De Schelp
elke woensdag 19.45 - 20.45 uur Hiphop plus min. 2 jaar ervaring en na selectie De Schelp
elke woensdag 17.30 - 18.30 uur Dans 3-4 3e - 4e leerjaar Goudenregenstraat
elke woensdag 18.30 - 19.30 uur Jazz/modern plus min. 2 jaar ervaring en na selectie Goudenregenstraat
elke woensdag 19.30 - 21 uur Jazz team Middelbaar Goudenregenstraat
elke donderdag 17.30 - 18.30 uur Dans 3-4 3e - 4e leerjaar De Schelp
elke vrijdag 17 - 18 uur Kleuters 2-3 2e - 3e kleuter De Schelp
elke vrijdag 18 - 19 uur Dans 1-2 1e - 2e leerjaar De Schelp
elke vrijdag 17.30 - 18.30 uur Jazz 5-6 5e - 6e leerjaar Goudenregenstraat
elke vrijdag 18.30 - 19.30 uur Jazz Middelbaar Goudenregenstraat
elke vrijdag 19.30 - 20.30 uur Modern Middelbaar Goudenregenstraat
elke vrijdag 19.30 - 20.30 uur Disco plus min. 2 jaar ervaring en na selectie Pacific/De schelp
elke vrijdag 10.30 - 12 uur Hiphop team ASS1crew Na selectie Pacific
elke zaterdag 14 - 15 uur Disco LO plus min. 2 jaar ervaring en na selectie Goudenregenstraat

 

Go4Gym

Verantwoordelijke: Vanessa Wyffels - vanessa.wyffels@go4gym.be

Programma: gymnastiek

woensdag 20 - 21.30 uur volwassenen toestelturnen Porseleinhallen
woensdag 14 - 15 uur 1e en 2e kleuter | multimove Goudenregenstraat
woensdag 15 - 16 uur 3e kleuter | multimove Goudenregenstraat
zaterdag 10 - 11 uur 3e kleuter Goudenregenstraat
zaterdag 11 - 12 uur 1e en 2e kleuter Goudenregenstraat
zaterdag 9 - 10 uur peuter en 1e kleuter Vanackerestraat
zaterdag 10 - 11 uur 1e en 2e kleuter Vanackerestraat
zaterdag 11 - 12 uur 2e en 3e kleuter Vanackerestraat